Aktualności

Jasełka w gr.V

Jasełka w gr.V

      Dnia 15 grudnia 2022r. w grupie V w gronie najbliższych dzieciom osób, rodziców, odbyły się jasełka. W bożonarodzeniowej scenerii, w blasku świec, światełek i lampionów pięciolatki oraz sześciolatki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa. Inscenizacja była przeplatana przepięknymi kolędami, tańcem aniołków i gwiazdeczek do melodii kolędy „Cicha noc” oraz tańcem z lampionami Podczas śpiewania kolęd włączali się rodzice. Mali artyści w roli Maryi, Józefa, królów, aniołów, gwiazdeczek i pasterzy z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Bożego Narodzenia.

        Występy dzieci podbiły serca całej widowni, otrzymały owacje na stojąco. Miłą niespodzianką dla przedszkolaków był upominek od rodziców w podziękowaniu za trud włożony w przygotowanie jasełek. Miłym akcentem spotkania był poczęstunek świątecznymi pierniczkami, upieczonymi przez Panią Paulinkę, Panią Małgosię i Panią Iwonkę, za które bardzo dziękujemy. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor przedszkola Mariola Wojtczak złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

       Bardzo dziękujemy Pani Ani i Pani Monice za zakup upominków dla dzieci oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu dla nich kostiumów.

Galeria

Jasełka w gr.V
Jasełka w gr.V
Jasełka w gr.V
Jasełka w gr.V
Jasełka w gr.V
Jasełka w gr.V
ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA 2023

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA...

Dzieci z grup starszych wzięły udział w obchodach Światowego Dnia Rzucania Palenia – 16 listopada. Przedszkolaki wysłuchały pogadanki na temat negatywnego wpływu palenia...

WYZWANIE OGÓRKOWE

WYZWANIE OGÓRKOWE

Wyzwanie ogórkowe w grupie II - Projekt Edukacyjny WITAMINKI

DZIEŃ DYNI

DZIEŃ DYNI

Za nami obchody Dnia Dyni. W tym dniu, w ramach realizacji projektu WITAMINKI, dzieci z gr. II i III uczestniczyły w zajęciach podczas, których poznały bardzo zdrowe i urodziwe warzywo...