Kącik dla rodziców

Nasi wychowankowie

GRUPA  I‹

Hej to my 3 i 4- latki. Nasza grupa liczy 24 dzieci, z czego 13 to dziewczynki. W tym roku niektórzy z nas po raz pierwszy przekroczyli pró przedszkola. Najważniejsze, że obyło się bez płaczu. Niekiedy pojawiają się jeszcze trudne dni, ale jesteśmy dzielni. Nasze Panie wychowawczynie to Pani mgr Elżbieta Smak, Pani dyrektor mgr Mariola Wojtczak, Pani w-ce dyrektor mgr Ewa Zabłocka. Duże wsparcie dają nam również Panie Sabina Karbowa i Anna Zielińska.

GRUPA  II

Hej, tu 5- latki! W grupie mamy 15 dziewczynek i 10 chłopców. Czas spędzony wspólnie wzbogacił naszą wiedzę i umiejętności w sferach poznawczej, społecznej, ruchowej i emocjonalnej. Mamy również wielu przedszkolnych przyjaciół. Dzień w przedszkolu upływa nam na zabawach, wspólnym śpiewie, malowaniu, grach i nauce. Nasze Panie wychowawczynie to Pani mgr Danuta Nagorska i Pani mgr Bożena Górska. Pani Lidia Walczak przynosi nam dobre i zdrowe jedzonko. Mamy nadzieję, że bieżący rok w przedszkolu będzie taki wesoły jak i ten, który minął.

GRUPA  III

Hej, to my 3 i  4- latki! W grupie mamy 13 chłopców i 11 dziewczynek. W przedszkolu uwielbiamy się bawić i psocić. Wychowawczynie Pani mgr Izabela Kołodziejczak i Pani Beata Gliczyńska są bardzo wyrozumiałe, uśmiechnięte i w trudnych sytuacjach chętne do pomocy. Wspomaga nas pysznym jedzeniem i dba o naszą salę Pani Katarzyna Woźniak.

GRUPA IV

Hej, to my 6- latkii! W grupie mamy 18 chłopców i 17 dziewczynek. Dzień w przedszkolu spędzamy na zabawach w kącikach zainteresowań, grach, spacerach i zadaniach, które mają nas przygotować do pójścia do szkoły. Nasze wychowawczynie Pani mgr Agnieszka Sapieja i Pani mgr Barbara Zborowska zaskakują nas ciekawymi pomysłami, dbają o naszą wiedzę, o rozwój naszych talentów i umiejętności. Są miłe i pomagają nam w trudnych sytuacjach dobrym słowem. Wspomaga nas również Pani Ewa Jaromirska. Ten rok w przedszkolu będzie bardzo pracowity.

GRUPA V

Tu 5 i 6- latki. W grupie mamy 15 dziewczynek i 10 chłopców. Nasze Panie mgr Aleksandra Zajączkowska i mgr Renata Zioła opiekują się nami i wzbogacają naszą wiedzę i umiejętności. Nasza sala jest bardzo kolorowa, jest w niej wiele kącików zainteresowań, w których mamy mnóstwo wspaniałych zabawek, puzzli i układanek. Tam oprócz wspólnych zabaw przygotowujemy się do nauki pisania i liczenia. Pani Katarzyna Ciekalska dba o czystość w naszej sali i przynosi nam pyszne jedzonko mniam, mniam, mniam…

GRUPA VI

Witamy! To my 4 i 5- latki. W grupie mamy 25 przedszkolaków, z czego 9 to dziewczynki. Mamy tu wielu przyjaciół, z którymi fajnie spędzać dzień na zabawach, spacerach i nauce. W trudnych chwilach wspierają nas Pani mgr Elżbieta Mielczarek i Pani mgr Anna Tomaszewska, które wzbogacają także naszą wiedzę, uczą nas samodzielności i właściwego zachowania. Naszym ulubionym zajęciem jest śpiew, znamy wiele wesołych piosenek na różne okazje. Jesteśmy czyściochami, bo lubimy pomagać Pani Monice Zielińskiej w utrzymaniu porządku w naszej sali.

GRUPA VII

Hej, to my starszaki! Nasza sali mieści się w bloku na Os. Wyzwolenia 2/134.W grupie mamy 11 chłopców i 9 dziewczynek. Lubimy spędzać ze sobą wolne chwile na zabawach, rozmowach i spacerach. Naszymi wychowawcami są Panie mgr Zdzisława Stasia, która co dzień dbają o naszą wiedzę i umiejętności. Każdy dzień w przedszkolu to dla nas wielka radość, bo tu są nasi przyjaciele i koledzy. Pani Magdalena Pawlak dba o czystość w naszej sali oraz wspiera dobrym słowem.

GRUPA VIII

Tu starszaki. W grupie mamy 10 chłopców i 4 dziewczynki. Nasza sala mieści się w bloku na Os. Wyzwolenia 2/134. Lubimy spędzać czas w przedszkolu na malowaniu, śpiewaniu i spacerach. Wychowawcą naszym jest Pani mgr Izabela Ogrodowicz i Pani mgr Anna Dąbek, które co dzień przekazuje nam niezbędna wiedzę. Dzień w przedszkolu upływa nam przede wszystkim na zabawach z ruchem, piosenką czy plastyką. Wspiera nas także Pani Sylwia Górska, która upomina nas o porządek w sali.