Kącik dla rodziców

Nasi wychowankowie

GRUPA  I‹

Hej to my 3 i 4- latki. W tym roku niektórzy z nas po raz pierwszy przekroczyli pró przedszkola. Najważniejsze, że obyło się bez płaczu. Niekiedy pojawiają się jeszcze trudne dni, ale jesteśmy dzielni. Nasze Panie wychowawczynie to Pani mgr Renata Zioła, Pani dyrektor mgr Mariola Wojtczak, Pani w-ce dyrektor mgr Ewa Zabłocka. Duże wsparcie dają nam również Panie Sabina Karbowa i Monika Zielińska.

GRUPA  II

Hej, tu 3- łatki. latki! Dzień w przedszkolu upływa nam na zabawach, wspólnym śpiewie, malowaniu, grach. Nasze Panie wychowawczynie to Pani mgr Anna Słomowska,i Pani mgr Bożena Górska. Pani Lidia Walczak przynosi nam dobre i zdrowe jedzonko. Mamy nadzieję, że bieżący rok w przedszkolu będzie wesoły, bo to nasz pierwszy rok w przedszkolu.

GRUPA  III

Hej, to my 4- latki! W przedszkolu uwielbiamy się bawić i psocić. Wychowawczynie Pani mgr Katarzyna Muszyńska Pani mgr Anna Tomaszewska są bardzo wyrozumiałe, uśmiechnięte i w trudnych sytuacjach chętne do pomocy. Wspomaga nas pysznym jedzeniem i dba o naszą salę Panie Anna Zielińska i Sylwia Górska.

GRUPA IV

Hej, to my 5- latkii! Dzień w przedszkolu spędzamy na zabawach w kącikach zainteresowań, grach, spacerach i zadaniach, które mają nas przygotować do pójścia do "starszaków". Nasze wychowawczynie Pani mgr Agnieszka Sapieja i Pani mgr Barbara Zborowska zaskakują nas ciekawymi pomysłami, dbają o naszą wiedzę, o rozwój naszych talentów i umiejętności. Są miłe i pomagają nam w trudnych sytuacjach dobrym słowem. Wspomaga nas również Pani Ewa Jaromirska. Ten rok w przedszkolu będzie bardzo pracowity.

GRUPA V

Tu 5 i 6- latki. Nasze Panie mgr Elżbieta Smak i mgr Izabela Ogrodoeicz opiekują się nami i wzbogacają naszą wiedzę i umiejętności. Nasza sala jest bardzo kolorowa, jest w niej wiele kącików zainteresowań, w których mamy mnóstwo wspaniałych zabawek, puzzli i układanek. Tam oprócz wspólnych zabaw przygotowujemy się do nauki pisania i liczenia. Pani Katarzyna Ciekalska dba o czystość w naszej sali i przynosi nam pyszne jedzonko mniam, mniam, mniam…

GRUPA VI

Witamy! To my "stsrszaki"! . Mamy tu wielu przyjaciół, z którymi fajnie spędzać dzień na zabawach, spacerach i nauce. W trudnych chwilach wspierają nas Pani mgr Izabela Kołodziejczak i Pani mgr Dorota Męderska, które wzbogacają także naszą wiedzę, uczą nas samodzielności i właściwego zachowania. Naszym ulubionym zajęciem jest śpiew, znamy wiele wesołych piosenek na różne okazje. Jesteśmy czyściochami, bo lubimy pomagać Pani Katarzynie Woźniak w utrzymaniu porządku w naszej sali.

GRUPA VII

Hej, to my 5- latki! Nasza sali mieści się w bloku na Os. Wyzwolenia 2/134.W grupie mamy 11 chłopców i 9 dziewczynek. Lubimy spędzać ze sobą wolne chwile na zabawach, rozmowach i spacerach. Naszymi wychowawcami są Panie mgr Zdzisława Stasia i mgr Anna Słomowska, które na co dzień dbają o naszą wiedzę i umiejętności. Każdy dzień w przedszkolu to dla nas wielka radość, bo tu są nasi przyjaciele i koledzy. Pani Magdalena Pawlak dba o czystość w naszej sali oraz wspiera dobrym słowem.

GRUPA VIII

Tu maluszki! Nasza sala mieści się w bloku na Os. Wyzwolenia 2/134. Lubimy spędzać czas w przedszkolu na malowaniu, śpiewaniu i spacerach. Wychowawcą naszym jest Pani Małgorzata Walczyk, która co dzień przekazuje nam niezbędna wiedzę.Dzień w przedszkolu upływa nam przede wszystkim na zabawach z ruchem, piosenką czy plastyką. Wspiera nas także Pani Magdalena Pawlak, która upomina nas o porządek w sali.