"Dzień chłopca" w grupie III

W dniu 30.09.2021r w naszej grupie odbyło się uroczystość grupowa z okazji "Dnia chłopca" . Tego dnia  na nasze  dzieci  czekałay miłe  niespodzianki  przygotowane p rzez wychowawców grupy oraz rodziców. Nasze maluszki musiały tego dnia sprostać wielu szalonym zabowom i grom ruchowych.

Dzieciaczki świetnie bawiły się przy pozowaniu do zdjęc , gdzie same wybierały sobie okulary.

Miła niespodzianką, również okazły się upominki  dla wszytskich dzieci przygotowanych przez rodziców.

Wszystkim chłopcom tego dnia życzymy szalonego nastroju, uśmiechu na twarzy oraz samych pogodnych dni.

Życzą wychowawcy  grupy.

K. Muszyńska i A. Tomaszewska

Za pomoc w organizacji  uroczystośći "Dnia chłopca" dziękujemy naszemu komitetowi rodziców.