DOKUMENTY


CIEKAWE STRONY INTERNETOWE

Ciekawe strony internetowe

http://www.superkid.pl/
Serwis edukacyjny dla dzieci i rodziców. Zawiera artykuły na temat wychowania dziecka, recenzje książek dla rodziców. Dzieci znajdują tutaj bajki, kolorowanki, rymowanki, zabawy uczące języków obcych, matematyki, ortografii, poszerzające wiedzę o świecie.

http://czasdzieci.pl/
Portal Czas Dzieci to wiarygodne informacje jak i gdzie spędzić czas z dzieckiem w Krakowie, Warszawie, we Wrocławiu i na Śląsku. Przedstawia wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne. Ponadto: aktualne repertuary: kin, teatrów, opisy sztuk i filmów dla dzieci, oferty muzeów i centrów kultury. Jednocześnie portal zawiera strefę dla dziecka, w którym znajduje się wiele ciekawych propozycji zabaw, gier i działań dla dziecka.

http://www.inspirander.pl/
inspiracje Portal dla rodziców i dzieci. Zawiera pomysły i zabawy, inspiracje dla dzieci, pomysły na zabawy z dzieckiem. Porusza ponadto takie tematy, jak: dieta, rozwój, urodziny dziecka, pomysły na święta, przepisy dla dzieci, wychowanie dziecka.

www.dla-dzieci.com.pl
Portal dla dzieci, rodziców i wychowawców - wiele ciekawych artykułów dla rodziców, gier i zabaw dla dzieci, zagadki umysłowe, kolorowanki, zajęcia plastyczne, konkursy wiedzy, scenariusze zajęć dla nauczycieli, orgiami, ciekawostki, dobre książki i ich recenzje.

http://ciufcia.pl/
Serwis dla rodziców i dzieci. Zawiera 400 bezpiecznych zabaw bez przemocy dla dzieci2-6-letnich. Prosty, przyjazny dzieciom, opracowany z rodzicami i pedagogami. Dobry sposób na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem.

http://www.akademia-aquafresh.pl

http://www.kubusiowo.com

http://dladzieci.pl/gry.html